Tärkeimmät yhteystiedot, joita tarvitset

Eemeli Peltonen

Eemeli Peltonen

Asiakaspalvelu


0290 011 411

myynti@winled.fi

Antti-Pekka Mellin

Antti-Pekka Mellin

Valaistussuunnittelu


+358 44715 0261

valaistussuunnittelu@winled.fi

Joona Saarelainen

Joona Saarelainen

Tekninen tuki


+358 44715 0083

tuki@winled.fi

Toni Reinilä

Toni Reinilä

Aluepäällikkö / Etelä


+358 44715 0089

toni.reinila@winled.fi

Harri Heikkinen

Harri Heikkinen

Aluepäällikkö / Pohjoinen


+358 44715 0088

harri.heikkinen@winled.fi

Erkka Hurske

Erkka Hurske

Tarjouslaskenta


+358 40841 5505

tarjouslaskenta@winled.fi

Saatat myös ehkä tarvita näitä.

Timo Savela

Timo Savela

Hankinta


+358 50585 3400

timo@winled.fi

Toni Töyräs

Toni Töyräs

Markkinointi


+358 40071 7210

toni.toyras@winled.fi

Anne Rekilä

Anne Rekilä

Reskontra


+358 44066 3335

anne@winled.fi

Jari Savela

Jari Savela

Toimitusjohtaja


+358 44715 0085

jari@winled.fi

Winled Oy

Y-tunnus 0806098-0
Puh. 0290 011 411
myynti@winled.fi

TAMPERE
Kaskimäenkatu 1 2.krs
33900 Tampere

Laskutustiedot

Arvoisa toimittajamme, olemme siirtyneet sähköiseen laskujen käsittelyyn ja toivomme saavamme laskut sähköisessä muodossa. Mikäli yrityksellänne ei ole mahdollisuutta lähettää laskuja sähköpostilaskutusosoitteeseemme, voitte käyttää laskuskannauspalvelumme osoitetta paperilaskujen lähetykseen. Emme vastaanota laskuja käyntiosoitteeseemme.

Verkkolaskut

Verkkolaskutusosoite:
003708060980

Operaattori:
Maventa (003721291126)

Aineistomuoto:
Finvoice

Sähköpostilaskut

Laskulla tulee olla seuraavat osoitetiedot:

  • Winled Oy Ltd
  • 08060980
  • PL 100
  • 80020 KOLLEKTOR SCAN

Laskut tulee lähettää sähköpostin liitetiedostoina PDF-muodossa (max. 5MB/tiedosto) osoitteeseen: 08060980@scan.netvisor.fi

Mikäli lasku sisältää liitesivuja, näiden tulee olla samassa tiedostossa varsinaisen laskun kanssa.

Paperilaskut

Laskulla ja kirjekuoressa tulee olla seuraavat osoitetiedot:

  • Winled Oy Ltd
  • 08060980
  • PL 100
  • 80020 KOLLEKTOR SCAN