Yhteystiedot

Asiakaspalvelu

Asiakaspalvelu

Eemeli Peltonen
  • 0290 011 411
  • myynti@winled.fi

Tekninen tuki

Joona Saarelainen
  • +358 44715 0083
  • tuki@winled.fi

Hankinta

Timo Savela
  • +358 50585 3400
  • timo@winled.fi

Tarjouslaskija

Erkka Hurske
  • +358 40841 5505
  • erkka@winled.fi

Myynti

Lappi, Oulu ja Kainuu

Tommi Rissanen
  • +358 40418 5664
  • tommi.rissanen@winled.fi

Länsi-Suomi ja Pohjanmaa

Sakari Leppäniemi
  • +358 40080 2752
  • sakari.leppaniemi@winled.fi

Itä-Suomi ja Uusimaa

Toni Reinilä
  • +358 44715 0089
  • toni.reinila@winled.fi

Valaistussuunnittelu

Suunnittelupäällikkö

Antti-Pekka Mellin
  • +358 44715 0261
  • valaistussuunnittelu@winled.fi

Muut

Viestintävastaava

Toni Töyräs
  • +358 40071 7210
  • toni.toyras@winled.fi

Reskontra

Anne Rekilä
  • +358 44066 3335
  • anne@winled.fi

Toimitusjohtaja

Jari Savela
  • +358 44715 0085
  • jari@winled.fi

Winled Oy

Y-tunnus 0806098-0
Puh. 0290 011 411
myynti@winled.fi

TAMPERE
Kaskimäenkatu 1 2.krs
33900 Tampere

Laskutustiedot

Arvoisa toimittajamme, olemme siirtyneet sähköiseen laskujen käsittelyyn ja toivomme saavamme laskut sähköisessä muodossa. Mikäli yrityksellänne ei ole mahdollisuutta lähettää laskuja sähköpostilaskutusosoitteeseemme, voitte käyttää laskuskannauspalvelumme osoitetta paperilaskujen lähetykseen. Emme vastaanota laskuja käyntiosoitteeseemme.

Verkkolaskut

Verkkolaskutusosoite:
003708060980

Operaattori:
Maventa (003721291126)

Aineistomuoto:
Finvoice

Sähköpostilaskut

Laskulla tulee olla seuraavat osoitetiedot:

  • Winled Oy Ltd
  • 08060980
  • PL 100
  • 80020 KOLLEKTOR SCAN

Laskut tulee lähettää sähköpostin liitetiedostoina PDF-muodossa (max. 5MB/tiedosto) osoitteeseen: 08060980@scan.netvisor.fi

Mikäli lasku sisältää liitesivuja, näiden tulee olla samassa tiedostossa varsinaisen laskun kanssa.

Paperilaskut

Laskulla ja kirjekuoressa tulee olla seuraavat osoitetiedot:

  • Winled Oy Ltd
  • 08060980
  • PL 100
  • 80020 KOLLEKTOR SCAN