Tärkeimmät yhteystiedot, joita tarvitset

Janica Saarikko

Janica Saarikko

Asiakaspalvelu


0290 011 411

myynti@winled.fi

Erkka Hurske

Erkka Hurske

Valaistussuunnittelu


+358 40841 5505

valaistussuunnittelu@winled.fi

Joona Saarelainen

Joona Saarelainen

Tekninen tuki


+358 44715 0083

tuki@winled.fi

Eemeli Peltonen

Eemeli Peltonen

Myyntipäällikkö


+358 44 715 0088

eemeli@winled.fi

Timo Tuominen

Timo Tuominen

Myynti — Etelä-Suomi


+358 50 320 2329

timo.tuominen@winled.fi

Teijo Mäki

Teijo Mäki

Myynti — Länsi-Suomi


+358 44 715 0261

teijo.maki@winled.fi

Saatat myös ehkä tarvita näitä.

Timo Savela

Timo Savela

Hankinta


+358 50401 8034

timo@winled.fi

Anne Rekilä

Anne Rekilä

Reskontra


+358 44066 3335

anne@winled.fi

Jari Savela

Jari Savela

Toimitusjohtaja


+358 50330 9641

jari@winled.fi

Winled Oy

Y-tunnus 0806098-0
Puh. 0290 011 411
myynti@winled.fi

TAMPERE
Kaskimäenkatu 1 2.krs
33900 Tampere

Laskutustiedot

Arvoisa toimittajamme, olemme siirtyneet sähköiseen laskujen käsittelyyn ja toivomme saavamme laskut sähköisessä muodossa. Mikäli yrityksellänne ei ole mahdollisuutta lähettää laskuja sähköpostilaskutusosoitteeseemme, voitte käyttää laskuskannauspalvelumme osoitetta paperilaskujen lähetykseen. Emme vastaanota laskuja käyntiosoitteeseemme.

Verkkolaskut

Verkkolaskutusosoite:
003708060980

Operaattori:
Maventa (003721291126)

Aineistomuoto:
Finvoice

Sähköpostilaskut

Laskulla tulee olla seuraavat osoitetiedot:

  • Winled Oy Ltd
  • 08060980
  • PL 100
  • 80020 KOLLEKTOR SCAN

Laskut tulee lähettää sähköpostin liitetiedostoina PDF-muodossa (max. 5MB/tiedosto) osoitteeseen: 08060980@scan.netvisor.fi

Mikäli lasku sisältää liitesivuja, näiden tulee olla samassa tiedostossa varsinaisen laskun kanssa.

Paperilaskut

Laskulla ja kirjekuoressa tulee olla seuraavat osoitetiedot:

  • Winled Oy Ltd
  • 08060980
  • PL 100
  • 80020 KOLLEKTOR SCAN